Засоби позбавлення від клопів

 
 
Для знищення клопів в приміщенні треба зробити наступне:
 
1. Розчином порошку "Чистий Дім" помити підлогу в приміщенні. Опис порошку наводиться нижче. Упаковку порошку 50 г розчинити в 5 л води. Підлогу треба обробляти так, щоб розчин потрапив в усі щілини підлоги. Витрата: 5 л на 10 кв. м. Ціна однієї упаковки порошку 14 грн
 
2. Все що вище підлоги обробити аерозолем "Чистий Дім", опис якого наводиться нижче. У оброблюваному приміщенні всі вікна необхідно відкрити. Аерозоль перед застосуванням струшується. Балон потрібно тримати вертикально на відстані від поверхні не більше 30 см. Обробити слід кожен кут, плінтуси, щілини, все поверхні (внутрішні та зовнішні) шаф та інших меблів, стіни на висоту 1 метр від підлоги, тильні частини килимів, стики шпалер, тріщини стін, розетки, матраци, подушки. Кожен квадратний метр обробляється протягом трьох-п'яти секунд. У комплект зі спреєм входить спеціальна трубочка, за допомогою якої можна впорснути засіб в будь-яку важкодоступну і глибоку щілину, де зазвичай клопи і створюють свої гнізда. Підлога не обробляється, т. к. вона вже оброблена розчином порошку "Чистий Дім". Витрата: один балон 600 мл на 80 кв. м оброблюваної поверхні. Ціна балона 130 грн.
 
3. Щоб знищити клопів всередині крісел, спальних і диваних (з наповнювачами або пружинами) матраців і подушок, роблять розчин препарату "Пуля". Опис "Пулі" наводиться нижче. Одну ампулу "Пулі" (1 мл) розчинити в 300 мл води і за допомогою медичного шприца вприснути розчин всередину матраців і подушок. Для обробки одного спального місця достатньо двох ампул "Пулі". Ціна ампули 10 грн.
 
4. Якщо є загроза переповзання клопів з сусідніх приміщень, треба створити захисний бар'єр олівцем "Машенька". Опис "Машеньки" наводиться нижче. Цим олівцем наносять лінії по периметру вікон, дверей, вентиляційних отворів в оброблюваному приміщенні, а також на всіх трубах, що входять в приміщення. Сліди олівця зберігають силу не більше 7 днів, тому обробку олівцем треба робити щотижня. Ціна олівця "Машенька" 10 грн.
 
3. При хімічній обробці яйця клопів не гинуть і максимум через 4 дні після обробки з яєць вилупляться нові клопи. Тому через 7 днів треба повторити обробку розчинами порошку "Чистий Дім", аерозолем "Чистий Дім", "Пулей" і олівцем "Машенька", щоб знищити вилупляних клопів.
 

Телефони для замовлення препаратів: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або оформіть замовлення, натиснувши на це посилання Замовити.

Замовлення поставляється з докладною інструкцією по обробці приміщення.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами.
 
По Києву замовлення більше 300 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 300 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою, ІН ТАЙМ або Укрпоштою працює без вихідних.

 

1. Порошок "Чистий дім"

Склад: До складу препарату входять інсектициди циперметрин, тетраметрін, піперонілбутоксід. 

Спосіб застосування:
 
Розкрити упаковку, нанести дуст тонким шаром на місця проживання, скупчення або пересування клопів.
Для знищення клопів обробляти задню поверхню килимів, меблів, картин, диванів, крісел, ліжок, щілини в плінтусах, стики кахельних плит, вентиляційні віддушини, водопровідні та опалювальні труби, під раковиною і інші можливі місця проживання клопів.
Застосовувати «Чистий дім» можна не тільки в порошкоподібному стані, але і у вигляді розчину (дустовий порошок розмішується з водою в співвідношенні 10 грам на літр води).
Запобіжні заходи:
Обробку приміщень проводять в рукавичках при відкритих вікнах у відсутності людей і домашніх тварин. Після закінчення обробки вимити руки і обличчя водою з милом. Прибирання проводити через 24 години після обробки мильно-содовим розчином в гумових рукавичках.
ВитратаОдна упаковка (50 гр) розрахована на 10 кв.м.
Виробник: Росія
Вага 50 г
Ціна: 14 грн

 

2. Аэрозоль "Чистий Дім" 

Склад: циперметрин-0,18%, тетраметрін-0Ю18%, ППБ, розчинник, стабілізатор, пропеллент-пропан-бутан
Опис:
Ефективний і економічний засіб для знищення всіх видів літаючих і повзаючих комах. Миттєвої дії. Не має запаху.
Спосіб застосування:
Перед застосування струснути балон. Тримаючи балон вертикально, з відстані 20 см направити струмінь на можливі місця проживання, скупчення і пересування комах. Обробити щілини уздовж плінтусів і прилеглі до них ділянки стін і підлоги, щілини за дверними коробками, зворотний бік картин, килимів, меблів. Після обробки приміщення провітрити протягом 30 хвилин. Розпорошувати при температурі вище +10 гр.
Запобіжні заходи:
Оберігати від дії прямих сонячних променів. Під час обробки прибрати харчові продукти і посуд, відключити аерацію акваріумів. Розпорошувати в масці у відсутності людей, тварин, птахів. Не розпиляти поблизу вогню і розпечених предметів. У разі потрапляння в очі і на шкіру промити водою. Зберігати в місцях недоступних для дітей, окремо від харчових продуктів.
Термін придатності: 3 роки.
Виробник: Китай
Об'єм: 600 мл
Витрата: один балон 600 мл на 80 кв.м оброблюваної поверхні
Ціна: 130 грн

 

3. "Пуля"

Пуля Регент 200 к.е.- надійний і перевірений інсектицид від клопів з особливим, відмінним від хімічних сполук інших груп, механізмом дії. Регент Пуля має такий хімічний склад, який перешкоджає виробленню імунітету у клопів на препарат.
Спосіб застосування:
Розчинити вміст однієї ампули в 0,3 л. води, добре перемішати. і за допомогою медичного шприца вприснути розчин всередину матраців і подушок. Для обробки одного спального місця достатньо двох ампул "Пулі"
 
Виробник: Франція
Об'єм емульсії в ампулі: 1 мл
Ціна однієї ампули: 10 грн

 

4. Олівець "Машенька"

Склад: зетаціперметрін - 0,1%, дельтаметрин - 0,05%, гіпс, крейда.

Опис: Має гострий інсектицидною дією.
Спосіб застосування:
Звільнити частину олівця з упаковки і, тримаючи за поліетилен, нанести кілька смуг шириною 2-4 см на поверхні, які можуть бути місцями пересування клопів.
Норма витрати одного олівця - 20-30м² оброблюваної поверхні.
 
Термін придатності: 3 роки
Виробник: Росія
Ціна: 10 грн